Filmy

„The Rise of Skywalker” ostatecznie wyjaśni kwestię pochodzenia Rey

rey's-parents-star-wars-the-rise-of-skywalker

Po premierze Przebudzenia Mocy pod koniec 2015 roku jedną z najczęściej omawianych kwestii była tożsamość rodziców głównej bohaterki. Dwa lata temu Rian Johnson ponownie poruszył temat w Ostatnim Jedi, jednak mimo przedstawionej w filmie odpowiedzi spora część fanów wciąż uważa ją za dość niejasną. Podobnie musi czuć odpowiadający za zwieńczenie całej sagi Skyawlkerów J.J. Abrams, który, jak twierdzi wcielająca się w Rey Daisy Ridley, zamierza definitywnie rozstrzygnąć ów wątek.

Aktorka zapytana w wywiadzie udzielanym USA Today w ramach promocji filmu Ophelia, czy widzowie dowiedzą się w grudniu czegoś więcej poza tym, że rodzice postaci byli „nikim”, odparła:

„Odpowiedź na pytanie została udzielona. Pod koniec filmu wiadomo, o co chodzi.”

To oczywiście nie oznacza, że The Rise of Skywalker wyrzuci z gwiezdnowojennego kanonu The Last JediAbrams najpewniej zamierza po prostu jeszcze trochę rozwinąć wątek, być może doprecyzować fakty lub ujawnić pobudki stojące za porzuceniem Rey. Na razie rzecz jasna i tak nie możemy być stuprocentowo pewni, a wszystkiego dowiemy się już 19 grudnia.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.