Seriale

Wzory koszulek z „The Mandalorian” potwierdzają tożsamość droida-zabójcy

IG-88-Mandalorian

Premiera pierwszego sezonu serialu aktorskiego The Mandalorian nastąpi już w tym roku, w związku z czym do sieci zaczyna napływać coraz więcej informacji o produkcji Jona Favreau. Tym razem źródło można określić jako półoficjalne, ponieważ jest nim Amazon, a konkretnie oryginalne koszulki inspirowane serią, które pojawiły się w ofercie sklepu. Zdradzają one tożsamość droida-zabójcy znanego z wcześniejszych materiałów.

Jak donosi portal Making Star Wars, na stronie Amazona udostępniono kilka wzorów odzieży nawiązujących do The Mandalorian, zaś na jednym z nich widnieje wizerunek droida, którego wcześniej błędnie uznano za znanego z Oryginalnej Trylogii IG-88. Okazuje się, że mechaniczny zabójca nosi nazwę IG-11.

Grafiki znajdziecie poniżej:

 

Choć nieco smuci fakt, że IG-88 jednak nie pojawi się w serialu, to z drugiej strony decyzja o zawarciu w nim innego droida daje twórcom szersze pole do manewru i umożliwia dużo swobodniejsze kreowanie historii. Pozostaje mieć nadzieję, że IG-11 z czasem stanie się równie rozpoznawalny, co jego „kolega po fachu”.

The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ już 12 listopada (w Stanach Zjednoczonych). W tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal. Scenarzystą i producentem jest Jon Favreau, zaś za reżyserię odpowiadają m.in. Taika Waititi, Bryce Dallas Howard oraz Dave Filoni.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.