Filmy

Daisy Ridley zapowiada niesamowity pojedynek na miecze świetlne między Kylo i Rey

the-rise-of-skywalker-rey-kylo-cover

Po starciu w finale Przebudzenia Mocy i wspólnej walce przeciw gwardzistom Snoke’a w Ostatnim Jedi, przed Rey i Kylo Renem pozostaje przynajmniej jeszcze jedna ważna potyczka, którą zobaczymy w The Rise of Skywalker. I jeśli wierzyć Daisy Ridley, jak najbardziej mamy na co czekać!

Aktorka wcielająca się w główną bohaterkę nowej trylogii Star Wars podczas niedawnego występu w podcaście Happy Sad Confused nie tylko bardzo chwaliła nadchodzący pojedynek, ale też była nim wyraźnie podekscytowana.

„Mamy wspaniałą walkę. Wspaniałą! Bardzo się ucieszyłam, że zdjęcia Vanity Fair pokazały jej trochę. To świetny pojedynek. Ja walczę znacznie lepiej, a poza tym sprawili, że miecze świetlne są lżejsze, więc wszystko wygląda, jakbyśmy wymachiwali światłem, a nie ciężką bronią. Kręciliśmy to w listopadzie i byliśmy oblewani wodą. To naprawdę epickie – już wtedy się takie wydawało. Można próbować sobie wyobrazić, jak to wszystko będzie musiało wyglądać.”

star-wars-feature-vf-2019-summer-embed-05

Film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, zwieńczający sagę Star Wars epizod, trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia tego roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.