Gry

Twórcy „Jedi: Fallen Order” wprowadzą zmiany w wyglądzie mieczy świetlnych

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order-Lightsaber

W ubiegłym miesiącu, podczas targów E3 oraz pokazu EA Play, mieliśmy szansę obejrzeć kilkunastominutowy materiał z rozgrywki w powstające Star Wars Jedi: Fallen Order. Tworzony przez Respawn Entertainment tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy oraz fanów Gwiezdnych Wojen, jednak w tej beczce miodu nie zabrakło również łyżki dziegciu. Pośród wypominanych twórcom niedociągnięć znalazły się sugestie, że miecz świetlny bohatera jest za mało jaskrawy, a jego kolorystyka nie odpowiada kanonicznym wzorcom. Deweloperzy uderzyli się w pierś i postanowili poprawę.

Jak potwierdził reżyser projektu, Stig Asmussen, w niedawnej rozmowie z prowadzącymi The Game Informer Show, sugestie fanów zostały wzięte pod uwagę i stosowne zmiany będą wprowadzone w finalnej wersji Upadłego zakonu.

„Popełniliśmy w tym miejscu błąd, ale już go poprawiliśmy. Otrzymaliśmy od społeczności cenną krytykę i komentarze. Poprawiliśmy [kolorystykę miecza], a także nanieśliśmy poprawki na kształt jego ostrza. Różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka.”

Dobrze wiedzieć, że twórcy z Respawn są otwarci na sugestie graczy i nie boją się wprowadzać porządanych zmian.

Zobacz rozszerzony gameplay:

Warto przypomnieć, że Fallen Order oberwało się także za brak możliwości rozczłonkowywania ludzkich przeciwników za pomocą miecza świetlnego. Jest to niestety ograniczenie, którego nikt nie jest w stanie przeskoczyć, ponieważ wytyczne Disneya surowo zabraniają przedstawiania tak brutalnej przemocy w grach tworzonych pod szyldem koncernu filmowego.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje 15 listopada na platformach PC, PS4 i Xbox One. Gra dostępna jest już w przedsprzedaży.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.