Filmy

Przecieki z planu i nowe koncepty z „Epizodu IX”

Rise-of-Skywalker-Rey

Ostatnio zaczęło pojawiać się coraz to więcej przecieków związanych z nadchodzącym IX Epizodem sagi Star Wars. Ma to głównie związek z początkiem dokrętek oraz zbliżającymi się ważnymi imprezami branżowymi.

Spoilery-epizod-ix

Po pierwsze, rozpoczęły się właśnie dokrętki do The Rise of Skywalker. Jak donosi portal Making Star Wars, cały proces odbywa się w dwóch miejscach – studiu Pinewood oraz Black Park, w którym, podobnie jak rok temu, wydzielono filmowcom zamknięty obszar. Tematem wczesnej fazy dokrętek (mają one bowiem potrwać aż do września) mają być sceny z X-Wingami w roli głównej. Podobno pojawił się także znany z wycieków sprzed roku pomarańczowy myśliwiec należący prawdopodobnie do Poe Damerona. Żadni członkowie obsady nie zostali potwierdzeni jako biorący udział w nowych zdjęciach, możemy więc przypuszczać, że dotyczą one mniej istotnych wydarzeń bądź wybranych ujęć spodziewanej wielkiej bitwy. Ponadto w tym samym czasie w Black Park pracuje kilka innych ekip filmowych, a informacje dotyczące zdjęć w tym miejscu nie są całkiem pewne –  możliwe więc, że potencjalne dokrętki ekipy Abramsa akurat tutaj się nie odbywają lub dotyczą czegoś innego.

Co więcej, niedawno z samego Lucasfilmu wyciekły nowe zdjęcia grafik koncepcyjnych. Ich jakość nie zachwyca, w dodatku przedstawiają głównie wygląd lokacji. W oczy rzucają się przede wszystkim zdjęcia z zamkiem i lawą, które błyskawicznie przywodzą na myśl twierdzę Vadera na Mustafar. Plotki mówią, że miała by to być tajemnicza świątynia zajęta przez zarośnięte stworzenie naprawiające maskę Kylo Rena, lub też jedno z miejsc, w których toczyłaby się finałowa batalia między Kylo a Rey.

the-rise-of-skywalker-episode-ix-leak-concept.jpg

Premiera Skywalker. Odrodzenie, a tym samym rozwianie wszelkich wątpliwości i plotek, nastąpi 19 grudnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.