Filmy

Sith Trooperzy pojawią się w „The Rise of Skywalker”!

sith-trooper-cover

W końcu potwierdziły się krążące od dłuższego czasu plotki o odzianych w czerwone pancerze szturmowcach, którzy mają pojawić się w nadchodzącym Star Wars: The Rise of Skywalker! Jak zapowiedziała dziś oficjalna strona StarWars.com, Sith Trooperzy (bo taką nazwę noszą nowi szturmowcy) mają zostać zaprezentowani w formie gadżetów, figurek i kostiumów na tegorocznym SDCC 2019.

Z opisu przedstawionego na oficjalnej stronie Star Wars wynika, że Sith Trooperzy będą kulminacją designu pancerzy ze wszystkich dotychczasowych filmów sagi Gwiezdnych Wojen. Fani powinni znaleźć w ich wyglądzie nawiązania do wielu motywów, które przewijały się w produkcjach osadzonych w odległej galaktyce. Osobiście muszę przyznać, że… wyglądają genialnie!

Projektowi możecie przyjrzeć się poniżej:

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to oczywiście krwistoczerwony kolor pancerzy. Warto również zwrócić uwagę na interesujący projekt hełmu, który przywodzi na myśl nakrycia głowy Mandalorian.

Nazwanie tych szturmowców Sith Trooperami może mieć poważne implikacje związane z fabułą Epizodu IX. Wszyscy pamiętamy przecież, że w filmie ma powrócić Imperator Palpatine – najpotężniejszy Sith w historii – i stawiam dolary przeciw orzechom, że te dwa motywy będą ze sobą w jakiś sposób powiązane.

Tutaj pełna zapowiedź:

San Diego Comic Con 2019 odbędzie się w dniach 18-21 lipca, zaś premiera Skywalker. Odrodzenie, gdzie Sith Trooperów zobaczymy w pełnej krasie, zaplanowana jest na 19 grudnia.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.