Seriale

Reżyser „The Mandalorian” zajmie się również Cassianem Andorem?

rogue-one-a-star-wars-story-cassian-andor-jyn-erso-k-2so-the-mandalorian

Wygląda na to, że dwa pierwsze seriale aktorskie Star Wars będą ze sobą dzieliły przynajmniej jednego reżysera. Jak bowiem donosi portal Discussing Film, w produkcję prequela o Cassianie Andorze z Łotra 1 zaangażowany może zostać Rick Famuyiwa.

Reżyser między innymi Nominacji nie tak dawno temu zakończył realizację dwóch odcinków The Mandalorian, co oznacza, że Lucasfilm musi być bardzo zadowolony z pracy twórcy. Na ten moment nie wiadomo, na ile odcinków opiewa umowa, którą negocjuje Famuyiwa (ani też oczywiście, czy ostatecznie dojdzie do porozumienia z wytwórnią).

Na potrzeby serialu o Cassianie do roli ze spin-offu powróci Diego Luna, któremu towarzyszyć będzie ponownie wcielający się w K-2SO Alan Tudyk. Showrunnerem projektu jest Stephen Schiff, a zdjęcia mają rozpocząć się już w październiku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.