Gry

„Battlefront II” – w sierpniu poznamy plany rozwoju gry do końca 2019 roku

Battlefront-2-update-lipiec

Kilka dni temu Star Wars: Battlefront II otrzymał niewielki patch poprawiający niektóre błędy oraz usprawniający rozgrywkę. Przy okazji pojawiła się także krótka Transmisja dla społeczności, która przybliżyła szczegóły aktualizacji oraz zdradziła, jak kształtują się plany względem gwiezdnowojennej strzelaniny na najbliższe tygodnie oraz miesiące.

Jak przypomniano w opublikowanym wpisie, w tym miesiącu nie otrzymamy update’u z nową zawartością, a kolejny duży patch pojawi się dopiero w sierpniu. Żeby jednak nieco poprawić nam nastrój i osłodzić oczekiwanie na świeży content, twórcy poinformowali, że w przyszłym miesiącu ujawnione zostaną także plany na rozwój ich tytułu do końca 2019 roku.

„Tak jak wspomnieliśmy na EA Play, w tym miesiącu nie będzie update’u z dodatkową zawartością. Jednak już w sierpniu wrócimy nie tylko z nowym contentem, ale też szczegółami dotyczącymi naszych planów na rozwój Star Wars Battlefront II przez resztę 2019 roku.”

Z wcześniejszych Transmisji wiemy już, że w niedalekiej przyszłości gracze otrzymają w swoje ręce zupełnie nową mapę na planecie Felucia, a plotki sugerują też dodanie kolejnych bohaterów – Ahsoki Tano oraz Asajj Ventress.

Pozostaje nam zatem czekać do sierpnia i mieć nadzieję, że deweloperzy przygotowują dla nas coś naprawdę ciekawego.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.