Gry

Reżyser „Jedi: Fallen Order” twierdzi, że gra jest znacznie dłuższa niż sądzą gracze

star-wars-jedi-fallen-order-inquisitor

Do premiery Star Wars Jedi: Fallen Order pozostały jeszcze 4 miesiące, a twórcy ujawniają coraz więcej szczegółów dotyczących tworzonej przez nich gry. Reżyser projektu – Stig Asmussen – w niedawnym wywiadzie dla serwisu Game Informer zdradził co nieco na temat długości Upadłego zakonu i, jeśli wierzyć jego słowom, przejście tytułu zajmie graczom znacznie dłużej niż mogą podejrzewać.

Choć Fallen Order to przygodowa gra akcji, która nie rozgrywa się w dużym, otwartym świecie, to okazuje się, że ilość lokacji i aktywności, jakie przygotowało Respawn, może wydłużyć rozgrywkę do całkiem zadowalającego poziomu, co zostało potwierdzone w niedawnych testach gry.

Jak mówi Stig Asmussen:

„Jesteśmy właśnie w trakcie testów rozgrywki. Właściwie to w przyszłym tygodniu robimy kolejne z najbardziej kompletną wersją gry. Muszę powiedzieć, że już wcześniej myślałem, że ta gra jest duża, ale okazuje się, że jest jeszcze większa niż sądziłem.”

Reżyser jednocześnie zaznaczył, że nie jest to w żadnym wypadku tytuł ogromny (niczym typowe cRPG), ale mimo wszystko jest tam zaskakująco dużo treści:

„Nie chcę, żeby ludzie myśleli, że to jakaś przeogromna gra, ale jest tam naprawdę sporo zawartości i sądzę, że przejście jej zajmie graczom znacznie więcej czasu niż podejrzewają.”

Asmussen był ostrzożny przy podawaniu konkretnych liczb w kontekście czasu gry. Testy wciąż trwają i możliwe, że niektórym testerom pewne etapy sprawią więcej trudności, co może sztucznie wydłużyć rozgrywkę. Mówiąc krótko, Respawn nie może rzucać żadnymi konkretami, dopóki finalna wersja produktu nie przejdzie ostatnich playtestów.

„To w żadnym wypadku nie jest krótka gra. Często widzę, jak ludzie piszą, że to będzie 5-godzinna kampania, jak w Call of Duty, i tego typu rzeczy, a to w ogóle nie jest ten typ produkcji. Nie mamy tam żadnego multiplayera – całość skupia się wyłącznie na doświadczeniu dla pojedynczego gracza. Żeby więc dostarczyć rozrywkę na wysokim poziomie, musieliśmy zadbać o to, by możliwe było odwiedzenie sporej ilości lokacji i spędznie przy grze satysfakcjonującej ilości czasu. Uważam, że zdecydowanie mieścimy się w tych ramach.”

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje na platformach PC, PS4 i Xbox One już 15 listopada 2019 roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.