Filmy

Według Daisy Ridley „The Rise of Skywalker” usatysfakcjonuje fanów Star Wars

daisy-ridley-rey-star-wars-fans-the-rise-of-skywalker

Disneyowskie Gwiezdne wojny spotykają się jak na razie z różnym odzewem widowni. Bardzo ciepło, choć nie bez głosów krytyki, przyjęte zostało Przebudzenie Mocy, które globalnie zarobiło ponad 2 miliardy dolarów, podobnie pierwszy spin-off – Łotr 1 – cieszył się solidnym uznaniem widzów i przyniósł bardzo dobre zyski. Oglądających podzielił Ostatni Jedi, w którego przypadku zarzutów do dziś jest chyba najwięcej spośród wszystkich filmów, a w końcu Han Solo, drugi spin-off sagi, choć raczej przypadł publice do gustu, ta z wielu powodów była niewielka. Jaki los czeka zatem Epizod IX?

Zdaniem Daisy Ridley, aktorki wcielającej się w protagonistkę Trylogii Sequeli, jak najbardziej mamy na co liczyć. Jak informuje portal CinemaBlend, artystka w jednym z ostatnich wywiadów zapytana, jak bardzo w skali od 1 do 10 widownia będzie usatysfkacjonowana zakończeniem historii, odpowiedziała jednoznacznie (choć ostatecznie nie używając w tym celu liczb):

„Myślę, że bardzo. Wszystko, co robiliśmy, wydawało się naprawdę dobre.”

Na razie uwierzymy odtwórczyni roli Rey i z jeszcze większą niecierpliwością zaczniemy wyczekiwać grudniowej premiery The Rise of Skywalker. Oby film okazał się tak satysfakcjonujący, jak to tylko możliwe.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.