GrySerialeWydarzenia

„Star Wars: Resistance” i „Vader Immortal” nominowane do nagród Emmy

vaderimmortal-resistance

Kilka dni temu poznaliśmy nominowanych do tegorocznych nagród Emmy, które są przyznawane produkcjom telewizyjnym i interaktywnym. Z radością informujemy, że w tym gronie znalazło się miejsce dla dwóch dzieł spod szyldu Gwiezdnych Wojen.

W kategorii „Najlepszy program dla dzieci” nominowany został serial Star Wars: Resistance, którego poszczególne odcinki dla Was recenzowaliśmy. Mamy nadzieję, że uda im się sięgnąć po statuetkę – 1. sezon, choć nie jest pozbawiony wad, jest bardzo dobry i wypada zdecydowanie lepiej od analogicznych sezonów Wojen Klonów i Rebeliantów. Co więcej, wreszcie mamy do czynienia z prawdziwym serialem, a nie zbiorem luźno powiązanych odcinków.

Finalistą w kategorii „Najlepsza innowacja wśród mediów interaktywnych” została gra VR Vader Immortal, stworzona przez studio ILMxLAB. Pierwszy epizod produkcji został prawdopodobnie doceniony za warstwę techniczną, gdyż opinie na temat fabuły raczej nie należą do pozytywnych.

Ceremonia rozdania nagród Emmy odbędzie się 22 września, o ewentualnych sukcesach oczywiście Was poinformujemy.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.