Filmy

„Skywalker. Odrodzenie” – Sith Trooperzy SĄ częścią Najwyższego Porządku

Sith-Trooper-First-Order

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy na naszych łamach o teorii, wedle której ujawnieni niedawno Sith Trooperzy ze Skywalker. Odrodzenie mogą stanowić oddzielną frakcję, niebędącą częścią Najwyższego Porządku. Jednakże na trwającym właśnie San Diego Comic-Conie na kilka chwil stanęła tabliczka z opisem tych tajemniczych żołnierzy – wszystko wskazuje na to, że wcześniejsze domysły były błędne.

Jak donosi m.in. portal Star Wars News Net, na wspomnianej tabliczce widniał napis:

„Przygotowując się do ostatecznego szturmu, mającego na celu podbój galaktyki, Najwyższy Porządek szkoli armię elitarnych żołnierzy, którzy czerpią inspirację i siłę z mrocznej, starożytnej spuścizny.”

Opis eksponatu dość szybko zniknął z wystawy, co może sugerować, że stanął tam zbyt wcześnie lub wcale nie miał się pojawić. Jak jednak niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, w internecie nic nie ginie.

Spekulacje na temat tego, że Sith Trooperzy stanowią osobistą armię Palpatine’a można zatem włożyć między bajki, ale nie zmienia to faktu, że ich rola w The Rise of Skywalker wciąż pozostaje owiana tajemnicą. Czas pokaże, co obmyślili dla nich twórcy ostatniej części sagi Star Wars.

Film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje w kinach już 19 grudnia bieżącego roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.