Gry

Ujawniono grafiki koncepcyjne i szczegóły dotyczące II Epizodu „Vader Immortal”

vader-immortal-concept-art-cover

Parę dni temu, jeszcze w czasie trwania tegorocznej edycji Comic-Conu w San Diego, ujawniono kilka informacji na temat drugiego epizodu nowej gry VR Star Wars, czyli Vader Immortal. Wszystkie szczegóły (wraz z trzema bardzo interesującymi grafikami) dotarły do nas dzięki oficjalnemu portalowi StarWars.com.

Według Bena Snowa, reżysera tytułu, drugi z trzech składających się na pełną historię epizodów skupi się na używaniu Mocy – podobnie jak pierwszy skupiał się na używaniu miecza świetlnego.

„Pierwszy obraz to w gruncie rzeczy część treningu. Chcieliśmy, aby Vader był tu odpowiednikiem Yody uczącego Luke’a w Imperium kontratakuje. Tylko w mroczniejszej, skrzywionej formie.”

vader-immortal-concept-art-force-training

Kolejna grafika pokazuje postać występującą w wersji anglojęzycznej jako Black Bishop, która tym razem ma odegrać znacznie ważniejszą rolę w historii, przy grobowcu znajdującym się w tajemniczej fortecy odkrytej pod koniec pierwszego rozdziału gry.

„Chcemy nadać temu miejscu gęstą atmosferę. To strefa ukryta w fortecy, która jeszcze nie została zbadana. Nawet Mustafarianie znają ją jedynie z legend. To dobra okazja, żeby pobawić się z nieodkrytą częścią świata Gwiezdnych Wojen.”

vader-immortal-concept-art-black-bishop

Natomiast ostatni z koncepcyjnych obrazów nie odnosi się już do drugiego epizodu Vader Immortal, a do jednej ze scen z pierwszej części historii, kiedy wciąż poszukujący sposobu na kontrolowanie życia i śmierci Vader spotyka się ze wspomnianym wcześniej bohaterem. Koniec końców doprowadziło to do zdjęcia hełmu przez Mrocznego Lorda, rozpaczliwego wzywania imienia Padmé i wybuchu gniewu.

Jak powiedział Pablo Hidalgo z Lucasfilm Story Group:

„Vader żyje w ciągłym bólu.”

vader-immortal-concept-art-vader-black-bishop

Nie znamy jeszcze daty premiery nowego epizodu Vader Immortal, ale gdy tylko takowa się pojawi, możecie być pewni, że przeczytacie o tym na łamach naszej strony.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.