Seriale

Niebawem premiera „Star Wars: Resistance” na DVD

no-escape-part-2-resistance

Pierwszy sezon najnowszej gwiezdnowojennej animacji – Star Wars: Resistance – zawita pod strzechy amerykańskich domów w wydaniu DVD (i tylko takim) już 20 sierpnia.

star-wars-resistance-dvd.jpg

Wydanie, oprócz wszystkich 21 odcinków w jakości Full HD w trzech wersjach językowych (angielska, francuska i hiszpańska), będzie zawierać cały szereg materiałów dodatkowych. Będą to: 

  • Path of Resistance – dokument, w którym obsada serialu i główny reżyser, Justin Ridge, wypowiedzą się na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości produkcji.
  • Komentarz audio Christophera Seana (Kazuda Xiono), Myrny Velasco (Torra Doza), Scotta Lawrence’a (Jarek Yeager) i Josha Brenera (Neeku Vozo) do odcinków The High Tower, The Platform Classic, Bibo i No Escape, Part 2.
  • 12 krótkometrażowych odcinków, które w okresie przerwy w środku sezonu pojawiały się w serwisie YouTube.
  • Resistance: Rewind, czyli krótkie filmiki towarzyszące premierze każdego odcinka, zawierające wypowiedzi aktorów obsady głosowej oraz twórców.

To, co rzuca się w oczy, to zaskakujący brak wydania Blu-Ray. Czyżby sam Lucasfilm w pewnym sensie spisywał serial na straty, czy też wyjątkowo niska (w porównaniu do poprzedników) popularność sprawia, że takie wydanie byłoby nieopłacalne?

Póki co pozostaje nam cieszyć się tym, co mamy. Ci, którzy nie mają problemów z językiem, zapewne bez problemu zakupią amerykańską edycję, wycenioną na około 20 dolarów. Miejmy nadzieję, że serial doczeka się także wydania w Polsce, chociaż sugerując się przykładami wydań poprzednich seriali w Polsce, nie jest to do końca pewne.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.