Gry

Twórcy „Star Wars: Battlefront II” opowiadają o tworzeniu efektów wizualnych w swojej grze

Battlefront-2-Grievous-Lightsaber

Większość z Was z pewnością zdążyła już zauważyć lub pamięta z wcześniejszych newsów, że w tym miesiącu nie dostaniemy żadnej większej aktualizacji dedykowanej Star Wars: Battlefront II. Update’y wrócą do nas w sierpniu (wraz z zapowiedzią nowej zawartości, którą mamy otrzymywać do końca 2019 roku), a w międzyczasie twórcy gwiezdnowojennej strzelaniny uraczyli nas ciekawym artykułem na temat tworzenia efektów wizualnych w ich tytule.

Wpis na oficjalnym forum skupia się na przedstawieniu nam powstawania efektów pogodowych, narracyjnych, wizualnych, świetlnych, destrukcji pojazdów oraz sztuczek stojących za kreacją mieczy świetlnych.

Jeśli jesteście fanami Battlefront II, dobrze czujecie się z językiem angielskim i interesuje Was szeroko pojęty proces twórczy gier wideo, to koniecznie zajrzyjcie do powyższego wpisu.


 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.