Seriale

Rozpoczęto nagrywanie muzyki do „The Mandalorian”

Ludwig-Göransson-The-Mandalorian

Wygląda na to, że pierwszy serial aktorski Star Wars jest już praktycznie gotowy na debiut – przed ekipą zajmującą się The Mandalorian pozostały już tylko końcowe etapy pracy nad projektem i ostatnie szlify.

Jak poinformował na swoim Instagramie Jon Favreau, scenarzysta i producent wykonawczy serialu, właśnie rozpoczęto nagrywanie ścieżki dźwiękowej.

Za muzykę do The Mandalorian odpowiada Ludwig Göransson, młody kompozytor szwedzkiego pochodzenia, znany przede wszystkim ze swojej pracy u boku Ryana Cooglera nad Czarną Panterą, za co otrzymał w tym roku Oscara.

Emisja serialu rozpocznie się już 12 listopada tego roku na Disney+. Kolejne odcinki prawdopodobnie będą pojawiać się co tydzień. Wciąż nie wiemy, kiedy serial i sama platforma streamingowa zadebiutują w Polsce, ale mamy nadzieję, że widzowie znad Wisły nie będę musieli czekać zbyt długo.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.