Książki i komiksy

„Star Wars: Ostatni rozkaz” od Uroboros już w sprzedaży

star-wars-ostatni-rozkaz-tom-3

Jak informuje na swoim facebookowym profilu wydawnictwo Uroboros, należąca do Legend powieść Star Wars. Ostatni rozkaz autorstwa Timothy’ego Zahna trafiła już na półki sklepów sieci Empik.

Finalną część Trylogii Thrawna zakupimy przez internet w cenie 40,49 zł, a więc nieco drożej niż kosztowały dotychczasowe tytuły Star Wars spod skrzydeł wydawnictwa, ale też taniej niż wcześniej zapowiadano (sugerowana cena oscylowała w okolicach 50 zł).

Ogólnopolska premiera Ostatniego rozkazu odbędzie się 14 sierpnia i wtedy też książki trafią do pozostałych księgarń na terenie kraju.

Niestety wciąż nie mamy precyzyjnych informacji na temat wydania kanonicznych powieści o niebieskolicym admirale. Kilka miesięcy temu zapowiedziana premiera pierwszej części Thrawna została usunięta z planów wydawniczych i do tej pory słuch po niej zaginął. Fanpage Uroboros zapewnia co prawda, że książki się pojawią, ale nie wiadomo kiedy.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.