Saga Star Wars

Zobaczcie pierwsze nagranie testowe Marka Hamilla i Harrisona Forda

star-wars-mark-hamill-luke-skywalker-harrison-ford-han-solo

Z obecnej perspektywy trudno sobie wyobrazić, by w sadze Star Wars ikoniczne role Hana Solo i Luke’a Skywalkera odegrać mógł ktoś inny niż Harrison Ford i Mark Hamill. Jednak decyzja o zaangażowaniu właśnie tych aktorów początkowo nie była wcale oczywista, a sami zainteresowani musieli solidnie się napracować, żeby wystąpić w Nowej nadziei. Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie pierwszego spotkania dwójki aktorów, do którego doszło w ramach testowych nagrań, mających sprawdzić umiejętności kandydatów do ról i ich stopień „wyczucia” reszty obsady.

Jak ujawnił Mark Hamill, ani on, ani Harrison Ford nie otrzymali jeszcze wówczas scenariusza filmu i nie mieli za bardzo pojęcia, w jakim kontekście rozgrywa się przedstawiany przez nich fragment.

„Moje nagranie testowe do Gwiezdnych wojen z Harrisonem, z dnia, w którym po raz pierwszy go spotkałem. Żaden z nas nie przeczytał jeszcze scenariusza na tym etapie, znaliśmy tylko tę jedną scenę. Zapytałem George’a [Lucasa], jaki to będzie typ filmu. Powiedział: »Po prostu to zróbmy, porozmawiamy o tym później.« Nigdy później o tym nie porozmawialiśmy – po prostu to zrobiliśmy.”

Marka Hamilla już wkrótce po raz ostatni będziemy mogli zobaczyć w roli Luke’a Skywalkera w nadchodzącym finale sagi Star Wars. Natomiast postać Harrisona Forda – Han Solo – niestety została uśmiercona Przebudzeniu Mocy i w Trylogii Sequeli nie mieliśmy okazji zobaczyć ponownego spotkania dwójki bohaterów.


Wesprzyj Rebelię, zbieramy na nowy krążownik!

Dzięki dobrowolnej, jednorazowej wpłacie pozwolisz naszemu portalowi na dalsze dostarczanie najświeższych newsów ze świata Star Wars

2,00 PLN

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.