Seriale

Giancarlo Esposito zdradza szczegóły dotyczące swojej roli w „The Mandalorian”

Jedną z głównych postaci The Mandalorian, o której nadal nic nie wiemy, jest bohater grany przez Giancarlo Esposito, nieobecnego na zapowiedzi produkcji w trakcie tegorocznego Star Wars Celebration. Wywiad udzielony serwisowi SlashFilm rzucił jednak trochę światła na jego rolę.

Niewykluczone, że Esposito będzie grał złoczyńcę pierwszego sezonu – w materiale wideo, który wyciekł z panelu, mogliśmy oglądać go za sterami myśliwca TIE, a sam zainteresowany szeroką sławę zdobył dzięki roli czarnego charakteru Gusa Fringa w serialu Breaking Bad. Mogą to potwierdzać także jego słowa z wywiadu:

„W pewnym sensie możecie mówić o nim jak o przestępcy. Ale możecie także postrzegać go jako wybawiciela – kogoś, kto może przywrócić ład i pokój na wielu światach, po tym, jak wszystko przewróciło się do góry nogami.”

Możemy to odbierać jako sugestię, że bohater grany przez Esposito nie będzie jednoznacznie zły i znajdziemy w nim trochę dobra. Współgra to z wcześniej ujawnionymi informacjami wskazującymi, że serial ma pokazać sporo moralnej dwuznaczności, tak powszechnej w światku przestępczym.

Dowiedzieliśmy się także, że postać Giancarlo zbudowana będzie przy niemałej pomocy CGI, wymagającej kręcenia scen z aktorem w specjalnej przestrzeni do motion-capture, tzw. Volume, które pomogło powołać do życia chociażby bohaterów Avatara.

„Pracowaliśmy nad tym w Volume. Ma to swoją specyficzną atmosferę, ale praca tam jest jednocześnie całkiem fascynująca. Nie chcę wam nic zdradzać, ale i tak już zasugerowałem, że mogę być zupełnie inną osobą. Kto wie?”

Esposito dodał także, że nie widział jeszcze skończonych ujęć ze swoją postacią i, podobnie jak sami widzowie, będzie zaskoczony końcowym efektem. Aktor opowiedział też co nieco o obsadzie serialu.

„To zróżnicowana ekipa, bardzo różni ludzie. Jest to coś, co chciał osiągnąć Jon Favreau. Jestem zaszczycony możliwością pracy z nim, jednym z moich ulubionych twórców, i to w momencie, gdy święci swoje największe sukcesy. Naprawdę się cieszę, że stoi na czele całego tego przedsięwzięcia.”

Według Giancarlo możemy spodziewać się nowych informacji na temat Mandalorianina na imprezie D23, na której panel związany z serialem zaplanowano 23 sierpnia. Z kolei premiera widowiska wyznaczona jest na 12 listopada na platformie streamingowej Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.