FilmyGwiezdne Wojny - HistorieSeriale

Znamy listę wszystkich tytułów Star Wars dostępnych w dniu startu Disney+

Star-Wars-Disney+

Platforma streamingowa Disney+ ruszy pełną parą w Stanach Zjednoczonych już 12 listopada (przy odrobienie szczęścia, niedługo potem także w Polsce), a w międzyczasie w sieci pojawiają się nowe informacje na temat tytułów dostępnych do obejrzenia w dniu uruchomienia usługi.

Jak donosi serwis CNET, subskrybenci Disney+ od samego początku będą mieli dostęp do Oryginalnej Trylogii, Trylogii Prequeli, Przebudzenia Mocy i Łotra 1. Prawa do streamowania Ostatniego Jedi oraz Hana Solo należą póki co do Netfilksa, ale oba filmy dołączą do reszty sagi w ciągu roku od uruchomienia disneyowskiej platformy. W przeciągu roku od swojej kinowej premiery do tego towarzystwa dołączy także The Rise of Skywalker.

Co się zaś tyczy seriali, od samego początku dostępne będą Wojny klonówRebelianci, a finalny sezon pierwszej z wymienionych serii ma zadebiutować pod koniec 2019 roku. Oczywiście 12 listopada swój debiut zaliczy także pierwszy sezon wyczekiwanego przez fanów The Mandalorian, ale wciąż nie jest oficjalnie potwierdzone, jaką taktykę w kwestii publikacji nowych odcinków obierze Disney – albo widzowie „z marszu” dostaną cały sezon serii (wzorem Netfliksa), albo raz w tygodniu pojawiać się będzie kolejny epizod (podobnie jak w przypadku HBO GO). Wszelkie źródła wskazują jednak na drugą z opcji, więc nastawcie się na cotygodniowe spekulacje odnośnie kolejnych odcinków.

Nie wiadomo też, czy do streamingu trafi pierwszy i nadchodzący drugi sezon Star Wars: Resistance. Póki co animacja pojawiać się będzie wyłącznie na Disney Channel.

Jednocześnie warto pamiętać, że jeszcze w tym roku ruszają zdjęcia do serii live-action o znanym z Łotra 1 Cassianie Andorze, a sam serial ma mieć swoją premierę na Disney+ w 2020 roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.