Gry

„Battlefront II” – znamy termin ujawnienia planów na rozwój gry do końca 2019 roku

Star-Wars-Battlefront-2-PC-screen
Grafika autorstwa modera AdmiralSnackbar

Oficjalny profil EA Star Wars opublikował na Twitterze nowy kalendarz społecznościowy, który zdradza terminy najważniejszych sierpniowych wydarzeń dotyczących Star Wars: Battlefront II. Dzięki niemu wiemy już, kiedy dokładnie twórcy chcą ujawnić nam swoje plany na rozwój gry do końca 2019 roku.

Jak dowiadujemy się z kalendarza, DICE odkryje swoje karty między 20 a 25 sierpnia, gdy przedstawiciele studia będą odwiedzali targi Gamescom.

Co ciekawe, w kalendarzu nie uświadczymy żadnej wzmianki o dacie publikacji sierpniowego patcha, który zapowiadano w ubiegłym miesiącu. Manager ds. społeczności, Ben Walke, stwierdził, że „kalendarze nie służą do informowania o nowej zawartości”, tłumacząc w ten sposób brak szczegółów odnośnie najbliższej aktualizacji. Stoi to jednak w sprzeczności z wcześniejszą praktyką – w każdym kalendarzu społecznościowym pisano m.in. o kolejnym patchu.

Być może jest to zwykłe przeoczenie ze strony osób odpowiedzialnych za kontakt ze społecznością, do którego teraz nikt nie chce się przyznać, lecz istnieje też prawdopodobieństwo, że deweloperzy znów mijali się z prawdą, gdy zarzekali się, że regularne aktualizacje wrócą do nas od razu po lipcowej przerwie. Miejmy jednak nadzieję, że to jedynie kwestia zwyczajnej pomyłki lub wstrzymywania informacji przed ujawnieniem jakiejś większej niespodzianki.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.