Filmy

„Skywalker. Odrodzenie” – Zorii Bliss ma wspólną przeszłość z Rey?

zorri-bliss

Za sprawą portalu Making Star Wars w sieci pojawiły się kolejne plotki związane bezpośrednio z IX Epizodem sagi Star Wars – tym razem dotyczą one nowej bohaterki, która ma pojawić się w filmie, a mianowicie łowczyni nagród imieniem Zorri Bliss.

Spoilery-epizod-ix

Jak dowiadujemy się z artykułu udostępnionego na łamach serwisu, Zorri z całą pewnością ma stać po stronie „tych dobrych”, więc tym razem nie powinniśmy uświadczyć podobnego twistu fabularnego, jak w przypadku DJ’a z Ostatniego Jedi, który w krytycznym momencie zdradził Finna i Rose na pokładzie Supremacy.

Bliss ma również aktywnie współpracować z Ruchem Oporu, choć nie jest do końca jasne, czy będzie do sojusz zawarty z przymusu (w myśl zasady, że „wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”), czy też łowczyni faktyczne będzie sympatyzować z ideałami rebeliantów.

MSW wspomina także, że Zorri pomoże Ruchowi Oporu wydostać się z planety Kijimi, gdy jego członkowie zostaną zdemaskowani. Co więcej, wskazano również, iż łudzące podobieństwo statku należącego do łowczyni nagród (widocznego na zwiastunie filmu) do pojazdu, który Rey widziała w swojej wizji z Przebudzenia Mocy, wcale nie jest przypadkowe.

ep-ix-ship
Statek z wizji w Przebudzeniu Mocy i statek ze zwiastuna Skywalker. Odrodzenie

Warto przy tym odnotować, iż redaktorzy Making Star Wars zaznaczają, że ich zdaniem nie jest to dowód na pokrewieństwo Bliss z główną bohaterką – raczej jest ona osobą, która otrzymała zadanie zostawienia małej Rey na pustynnej planecie bądź nawet zrobiła to z własnej woli, by w ten sposób chronić wrażliwą na Moc dziewczynkę przed jakimś zagrożeniem.

Czas pokaże, ile z przedstawionych powyżej doniesień okaże się prawdą. Ze swojej strony tradycyjnie zalecamy podchodzić do podobnych newsów z dystansem, ponieważ mamy do czynienia z niepotwierdzonymi przeciekami, które wcale nie muszą znaleźć odzwierciedlenia w finalnej wersji filmu J.J. Abramsa.

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w kinach 19 grudnia 2019 roku.


 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.