Seriale

Disney+ premierowo na dwóch dodatkowych rynkach – potencjalnie w Polsce

Disney+ star wars

Okazuje się, że zaplanowany na listopad tego roku debiut platformy streamingowej Disneya obejmie nie tylko USA, ale także dwa rynki zagraniczne. W związku z tym, że jak na razie nie zostały one dokładnie określone, wciąż możemy mieć nikłą nadzieję na to, iż jednym z nich okaże się Polska.

„Bob Iger mówi, że Disney+ trafi na dwa rynki spoza Stanów Zjednoczonych już w momencie debiutu usługi w listopadzie (nie powiedział, o jakie dokładnie chodzi). Wprowadzenie platformy w międzynarodowym zakresie zajmie od dwóch do trzech lat.”

Oczywiście uwagę z poprzedniego akapitu traktować należy raczej z dystansem – uwzględnienie naszego niewielkiego rynku w początkowej fazie ekspansji Disney+ jest skrajnie nieprawdopodobne, choć w gruncie rzeczy nie można takiej opcji zupełnie wykluczyć.

Wspomniane przez CEO Disneya dwa rynki są najprawdopodobniej duże i mają spory potencjał na przyniesienie jak największego dochodu. Najpewniej są to Kanada, Wielka Brytania lub inne państwa, w których nowa usługa ma szansę trafić do sporej grupy odbiorców. Mieszkańcy Polski muszą natomiast liczyć się z tym, że w kolejce, która ciągnąć ma się przez najbliższe dwa lub trzy lata, jesteśmy gdzieś w połowie lub kawałek za nią.


Wesprzyj Rebelię, zbieramy na nowy krążownik!

Dzięki dobrowolnej, jednorazowej wpłacie pozwolisz naszemu portalowi na dalsze dostarczanie najświeższych newsów ze świata Star Wars

2,00 PLN

Reklamy

Kategorie: Seriale

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.