Seriale

Disney+ premierowo na dwóch dodatkowych rynkach – potencjalnie w Polsce

Disney+ star wars

Okazuje się, że zaplanowany na listopad tego roku debiut platformy streamingowej Disneya obejmie nie tylko USA, ale także dwa rynki zagraniczne. W związku z tym, że jak na razie nie zostały one dokładnie określone, wciąż możemy mieć nikłą nadzieję na to, iż jednym z nich okaże się Polska.

„Bob Iger mówi, że Disney+ trafi na dwa rynki spoza Stanów Zjednoczonych już w momencie debiutu usługi w listopadzie (nie powiedział, o jakie dokładnie chodzi). Wprowadzenie platformy w międzynarodowym zakresie zajmie od dwóch do trzech lat.”

Oczywiście uwagę z poprzedniego akapitu traktować należy raczej z dystansem – uwzględnienie naszego niewielkiego rynku w początkowej fazie ekspansji Disney+ jest skrajnie nieprawdopodobne, choć w gruncie rzeczy nie można takiej opcji zupełnie wykluczyć.

Wspomniane przez CEO Disneya dwa rynki są najprawdopodobniej duże i mają spory potencjał na przyniesienie jak największego dochodu. Najpewniej są to Kanada, Wielka Brytania lub inne państwa, w których nowa usługa ma szansę trafić do sporej grupy odbiorców. Mieszkańcy Polski muszą natomiast liczyć się z tym, że w kolejce, która ciągnąć ma się przez najbliższe dwa lub trzy lata, jesteśmy gdzieś w połowie lub kawałek za nią.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.