Seriale

Disney+ premierowo na dwóch dodatkowych rynkach – potencjalnie w Polsce

Disney+ star wars

Okazuje się, że zaplanowany na listopad tego roku debiut platformy streamingowej Disneya obejmie nie tylko USA, ale także dwa rynki zagraniczne. W związku z tym, że jak na razie nie zostały one dokładnie określone, wciąż możemy mieć nikłą nadzieję na to, iż jednym z nich okaże się Polska.

„Bob Iger mówi, że Disney+ trafi na dwa rynki spoza Stanów Zjednoczonych już w momencie debiutu usługi w listopadzie (nie powiedział, o jakie dokładnie chodzi). Wprowadzenie platformy w międzynarodowym zakresie zajmie od dwóch do trzech lat.”

Oczywiście uwagę z poprzedniego akapitu traktować należy raczej z dystansem – uwzględnienie naszego niewielkiego rynku w początkowej fazie ekspansji Disney+ jest skrajnie nieprawdopodobne, choć w gruncie rzeczy nie można takiej opcji zupełnie wykluczyć.

Wspomniane przez CEO Disneya dwa rynki są najprawdopodobniej duże i mają spory potencjał na przyniesienie jak największego dochodu. Najpewniej są to Kanada, Wielka Brytania lub inne państwa, w których nowa usługa ma szansę trafić do sporej grupy odbiorców. Mieszkańcy Polski muszą natomiast liczyć się z tym, że w kolejce, która ciągnąć ma się przez najbliższe dwa lub trzy lata, jesteśmy gdzieś w połowie lub kawałek za nią.


Kategorie: Seriale

Tagi: , ,

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.