Gry

„Battlefront II” – znamy datę sierpniowego patcha, zapowiedziano zmiany w gwiezdnych kartach

Star-Wars-Battlefront-II-update

Na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II pojawił się wpis dotyczący sierpniowego patcha. Poznaliśmy dzięki niemu datę publikacji najnowszej łatki do gry oraz kilka zmian, jakie twórcy planują wprowadzić w tym miesiącu.

Jak dowiadujemy się z posta zamieszczonego przez deweloperów, najbliższa aktualizacja ujrzy światło dzienne 28 sierpnia (środa). Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów odnośnie zawartości, jaką wprowadzi, ale ujawniono, że wraz z patchem dokonanych zostanie kilka zmian w gwiezdnych kartach bohaterów – każdy z herosów otrzyma nowy typ gwiezdnej karty, a odnawianie żywotności za pomocą zabójstw stanie się domyślną cechą wszystkich bohaterów.

Więcej na temat nowego update’u dowiemy się w kolejnych Transmisjach dla społeczności, a o przyszłości samego Battlefronta II twórcy opowiedzą na tegorocznych targach Gamescom, które odbędą się w dniach 20-24 sierpnia.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.