Filmy

Domhnall Gleeson twierdzi, że scenariusz „The Rise of Skywalker” to niezwykle wciągająca lektura

hux-pryde-episode-ix

Domhnall Gleeson, wcielający się w najnowszej trylogii sagi Star Wars w rolę Generała Armitage’a Huxa, udzielił niedawno krótkiego wywiadu serwisowi Collider, co miało związek z promocją nadchodzącego filmu pod tytułem Królowe zbrodni (ang. The Kitchen), gdzie zagrał niejakiego Gabriela O’Malleya. W rozmowie nie mogło oczywiście zabraknąć dygresji dotyczącej Gwiezdnych Wojen, a konkretnie pytania o to, jak się czuł, gdy po raz pierwszy czytał scenariusz The Rise of Skywalker autorstwa J.J. Abramsa i Chrisa Terrio.

Gleeson odparł:

„Był świetny. Scenariusz to naprawdę wciągająca lektura. To było coś zupełnie innego niż się spodziewałem. Ekscytująca sprawa. Przez cały czas towarzyszyło mi uczucie przynależności do tego maleńkiego klubu osób, które dostają szansę na poznanie pewnych tajemnic przed całą resztą ludzi. Myślę, że film będzie naprawdę świetny.”

Pozostaje nam tylko czekać na premierę IX Epizodu i przekonać się, czy słowa Domhnalla znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.

Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje w polskich kinach już 19 grudnia 2019 roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.