FilmyWydarzenia

„Skywalker. Odrodzenie” z pokazem na D23

The-Rise-of-Skywalker

Oficjalnie potwierdzono, że wzorem poprzednich odsłon najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen, również The Rise of Skywalker doczeka się pokazu na imprezie branżowej Disneya –  D23 Expo – której tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia.

Specjalna zapowiedź filmu będzie miała miejsce podczas 2-godzinnego panelu zapowiadającego najnowsze produkcje wytwórni, który rozpocznie się 24 sierpnia o godzinie 10:00 czasu lokalnego (w Polsce będzie to godzina 19:00). Patrząc na to, co na takich panelach ujawniano dotychczas, możemy spodziewać się obecności reżysera J.J. Abramsa oraz kilkorga członków obsady. Oprócz dostarczonych przez nich informacji, prawdopodobne jest pokazanie plakatu promującego film oraz kilkuminutowego materiału zza kulis. 

Oczywiście IX Epizod nie jest jedyną atrakcją, która zainteresuje fanów Gwiezdnych Wojen. Dzień wcześniej, w piątek, odbędzie się specjalny panel poświęcony produkcjom Disneya zmierzającym na ich platformę streamingową Disney+, na którym nie zabraknie wzmianki o serialu The Mandalorian. Może to być dobra okazja, by wreszcie pokazać szerokiej publiczności oficjalne materiały z tegorocznego Celebration Chicago. Ponadto swoją obecność na imprezie zaznaczy park rozrywki Galaxy’s Edge.

O wszystkich potencjalnych wieściach z D23 z pewnością będziemy Was informować.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.