Seriale

“Star Wars: Resistance” powraca z przytupem – mamy trailer 2. sezonu!

resistance-season-2-trailer-kylo.jpg

Kilka chwil temu opublikowano pierwszy zwiastun drugiego sezonu animacji Star Wars: Resistance! Twórcy ogłosili przy okazji, że drugi sezon będzie jednocześnie ostatnim.

Oglądając ten (skądinąd świetny) zwiastun, możemy zauważyć, że sprawdziły się przypuszczenia wielu fanów odnośnie kierunku, w jakim podąży fabuła. Z jednej strony dostaniemy dalsze losy stacji Colossus i jej mieszkańców, prawdopodobnie silnie związane z Ruchem Oporu i poszukiwaniem nowych sojuszników do walki z Najwyższym Porządkiem, z drugiej zaś – twórcy zaoferują nam wgląd w to, jak wspomniana wyżej militarna junta opanuje galaktykę po wydarzeniach z Ostatniego Jedi.

Sporym zaskoczeniem jest pojawienie się Kylo Rena, co może tylko sugerować, że drugi sezon Resistance stanie się niezwykle ważnym źródłem spinającym VIII i IX Epizod. Twórcy zamierzają także pokazać nam o wiele większy kawałek galaktyki – nie tylko nowe, ładnie wyglądające światy, ale też artefakty powiązane z Mocą, łowców nagród i światek przestępczy.

Premiera pierwszego odcinka sezonu została wyznaczona na 6 października (niedziela) na amerykańskim Disney Channel. Póki co nie mamy informacji na temat daty polskiej premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.