Seriale

„Star Wars: Resistance” powraca z przytupem – mamy trailer 2. sezonu!

resistance-season-2-trailer-kylo.jpg

Kilka chwil temu opublikowano pierwszy zwiastun drugiego sezonu animacji Star Wars: Resistance! Twórcy ogłosili przy okazji, że drugi sezon będzie jednocześnie ostatnim.

Oglądając ten (skądinąd świetny) zwiastun, możemy zauważyć, że sprawdziły się przypuszczenia wielu fanów odnośnie kierunku, w jakim podąży fabuła. Z jednej strony dostaniemy dalsze losy stacji Colossus i jej mieszkańców, prawdopodobnie silnie związane z Ruchem Oporu i poszukiwaniem nowych sojuszników do walki z Najwyższym Porządkiem, z drugiej zaś – twórcy zaoferują nam wgląd w to, jak wspomniana wyżej militarna junta opanuje galaktykę po wydarzeniach z Ostatniego Jedi.

Sporym zaskoczeniem jest pojawienie się Kylo Rena, co może tylko sugerować, że drugi sezon Resistance stanie się niezwykle ważnym źródłem spinającym VIII i IX Epizod. Twórcy zamierzają także pokazać nam o wiele większy kawałek galaktyki – nie tylko nowe, ładnie wyglądające światy, ale też artefakty powiązane z Mocą, łowców nagród i światek przestępczy.

Premiera pierwszego odcinka sezonu została wyznaczona na 6 października (niedziela) na amerykańskim Disney Channel. Póki co nie mamy informacji na temat daty polskiej premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.