Seriale

[Plotka] Ewan McGregor wystąpi w serialu o Obi-Wanie!

obi-wan-kenobi-ewan-mc-gregor-disney+-series

O powrocie Ewana McGregora do swojej roli z trzech epizodów sagi Star Wars mówi się już od dłuższego czasu. Początkowo trafiały do nas liczne doniesienia, według których (na podobieństwo Rogue One i Solo) powstać miał filmowy spin-off głównej serii, poświęcony odgrywanej przez aktora postaci. Temat jednak nie wyszedł nigdy poza sferę plotek, a w końcu całkowicie upadł, kiedy produkcja o Hanie Solo poniosła całkiem spektakularną box office’ową porażkę. Jakiś czas temu jednak samodzielna produkcja z Kenobim w roli głównej powróciła do życia za sprawą zbliżającego się startu platformy streamingowej Disneya, w którą wytwórnia inwestuje niesamowity kapitał – ten zaś, jak wiemy, przeznaczany jest między innymi na rozwój uniwersum Gwiezdnych Wojen w postaci nowych seriali aktorskich.

I właśnie w takiej formie Obi-Wan podobno ma znów pojawić się na naszych ekranach. Za pośrednictwem portalu Cinelinx do sieci trafiły informacje dotyczące rzekomo powstającego serialu o bohaterze Trylogii Prequeli. Dwa niezależne źródła miały donieść redaktorowi o podpisaniu przez Ewana McGregora kontraktu na ponowny występ w świecie Star Wars. Trudno stwierdzić, na ile wiarygodna jest ta wiadomość – choć Jordan Maison nie jest człowiekiem znikąd (ostatnio dzięki niemu mieliśmy okazję ujrzeć okładki kolejnego wydania sagi na Blu-ray i DVD), jak na razie oczywiście należy podchodzić do tych rewelacji z ogromnym dystansem.

Prawdziwość nowych doniesień najpewniej zweryfikujemy już wkrótce, bo bardzo niedługo odbędzie się D23 Expo – wydarzenie, w czasie którego Disney będzie prezentować więcej szczegółów dotyczących kolejnych projektów, przede wszystkim mając na celu promowanie platformy Disney+. Jeśli McGregor rzeczywiście został zakontraktowany i w planach jest zrealizowanie serialu o Obi-Wanie, na pewno się o tym dowiemy. Szczególnie, że na dokładanie nowych informacji do zaprezentowania na podobnych imprezach nigdy nie jest za późno – niecały miesiąc temu Marvel Studios przedstawiło na SDCC odtwórcę roli jednego z superbohaterów, który angaż otrzymał zaledwie kilka dni wcześniej. W tym przypadku zatem również nie powinno być przeszkód, aby poinformować o kolejnym projekcie tydzień po zatrudnieniu aktora – jeśli tak rzeczywiście było.

Tymczasem dwoma oficjalnie potwierdzonymi aktorskimi serialami Star Wars zmierzającymi na Disney+ pozostają The Mandalorian oraz prequel Łotra 1 z Cassianem Andorem w roli głównej.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.