Seriale

Oficjalnie: Ewan McGregor negocjuje rolę w serialu o Obi-Wanie!

'Solo: A Star Wars Story' film premiere, Arrivals, Los Angeles, USA - 10 May 2018

Okazuje się, że przekazywane przez nas wczoraj doniesienia są jak najbardziej prawdziwe – według portali pokroju Variety i Deadline, Lucasfilm rzeczywiście zamierza wyprodukować serial o Obi-Wanie Kenobim z udziałem Ewana McGregora.

W przeciwieństwie do źródła, które trochę wcześniej puściło w obieg informację, serwisy teraz donoszące o planach wytwórni na rozwój świata Star Wars informują, że aktor jeszcze nie został zakontraktowany i wciąż prowadzone są rozmowy na temat przystąpienia McGregora do projektu. Zazwyczaj jednak i tak praktycznie oznacza to już przyklepany układ, tak więc możemy być na tym etapie niemal pewni, że serial o Obi-Wanie rzeczywiście powstanie, a w głównego bohatera ponownie wcieli się gwiazda Trylogii Prequeli.

Jeśli negocjacje będą krótkie, prawdopodobnie niebawem Lucasfilm publicznie zapowie serial z udziałem Ewana McGregora, bo w czasie D23 Expo, które odbędzie się jeszcze w sierpniu, będzie ku temu doskonała okazja.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.