Fanmade

„TRAGEDY OF THE CHOSEN ONE” – fanowski film o upadku Bena Solo

Tragedy-of-the-chosen-one2

W ostatnim czasie w sieci pojawia się sporo fanowskich produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen, które zdecydowanie zasługują na uwagę miłośników odległej galaktyki. Tym razem jest to kilkunastominutowy film zatytułowany TRAGEDY OF THE CHOSEN ONE, starający się opowiedzieć widzom o bezpośrednich następstwach chwili słabości Luke’a Skywalkera, gdy ten dostrzegł drzemiącą w Benie Solo Ciemną stronę Mocy.

Materiał wideo został opublikowany zaledwie wczoraj przez youtube’owy kanał Ian-Luke Production, a za animacje 3D, które zrealizowane zostały na silniku Unreal Engine 4 (choć modele postaci do złudzenia przypominają te z gry Star Wars: Battlefront II), odpowiada ekipa LOACHER FILMS.

Zachęcamy do poświęcenia czasu na obejrzenie całości, bo to fanowskie dzieło naprawdę jest tego warte:

https://youtu.be/FRbbvsxXaBs

Na nas szczególne wrażenie zrobił fragment, gdy pojawiły się duchy Yody, Obi-Wana i Anakina. A co Wam najbardziej przypadło do gustu? Dajcie znać w komentarzach!


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.