FilmySeriale

Wyciekły zestawy LEGO Star Wars ze „Skywalker. Odrodzenie” i „The Mandalorian”

Lavc55.18.102

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia pudełek nowych zestawów LEGO Star Wars, które zadebiutują w jesiennej fali – w Piątek Mocy 4 października. Wśród nich znalazło się miejsce dla statuy, małej dioramy z Oryginalnej Trylogii, pojazdu z The Mandalorian oraz aż 5 setów z nadciągającego zwieńczenia sagi Skywalkerów.

Poniżej możecie obejrzeć grafiki z nowymi zestawami:

Pasaana Speeder Chase – The Rise of Skywalker przedstawia znany ze zwiastuna pościg ścigaczy na nowej pustynnej planecie – Pasaanie.lego-pasaana-speeder-chase

Millennium Falcon – The Rise of Skywalker to kolejne już wznowienie kultowego statku. Tym razem doczekał się ogromnego ulepszenia w postaci braku dziur w poszyciu kadłuba, co czyni tego Sokoła zdecydowanie najestetyczniejszym spośród dotychczas wydanych w tej skali.lego-millennium-falcon-epixY-wing – The Rise of Skywalker jest pierwszym oficjalnym potwierdzeniem, że w skład floty Ruchu Oporu wchodzą (wysłużone już w czasach Sojuszu Rebeliantów) bombowce. To jedyny zestaw, w którym pojawi się nowa bohaterka Zorii Bliss.lego-y-wing-epixA-wing – The Rise of Skywalker jest kolejnym wznowieniem przechwytującego myśliwca, jednak pierwszym w wydaniu Ruchu Oporu… które nie zmienia zupełnie nic, ale potwierdza powrót Snapa Wexleya, znanego choćby z Przebudzenia Mocy i książkowej trylogii Koniec i początek, który jednak zawsze latał za sterami X-Winga.lego-a-wing-epixKylo Ren’s Shuttle – The Rise of Skywalker to kolejne wznowienie zestawu znanego z Przebudzenia Mocy, ale wygląda na to, że znacznie usprawnione (czyżby wreszcie z możliwością składania skrzydeł?). Zestaw może być interesujący zwłaszcza z uwagi na figurki, wśród których znajdziemy Sith Troopera, generała Pryde’a i dwóch Rycerzy Ren.lego-kylo-ren-shuttle-epixAT-ST Rider – The Mandalorian jest chyba jednym z bardziej interesujących zestawów. Otrzymujemy w nim dość silnie zmodyfikowane imperialne AT-ST (niczym AT-TE należące do Rexa w Rebeliantach) oraz minifigurki tytułowego Mandalorianina i jego partnerki Cary Dune.

lego-at-st-mandalorian

Death Star Cannon – A New Hope stanowi kolejną już minidioramę przedstawiającą pojedynczą scenkę z filmu. lego-death-star-cannon-anhYoda to następna statua postaci z Gwiezdnych Wojen w wykonaniu LEGO – tym razem nie ograniczono się do popiersia i zaprezentowano całą postać Yody w pozie znanej z Prequeli.lego-yodaNależy pamiętać, że jesienne fale LEGO nie są zbyt dobrym źródłem spoilerów fabularnych – przedstawia się w nich z reguły tylko pojedyncze pojazdy (które nie zawsze muszą trafić do filmu), zamiast scenek, a i figurki są często niefortunnie dobierane. Na w pełni spoilerowe zestawy będziemy musieli poczekać do fali styczniowej.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.