Filmy

Mamy nowy plakat „The Rise of Skywalker”! To najbardziej epicka rzecz, jaką dziś zobaczycie

The-Rise-of-Skywalker-poster-D23

O godzinie 19:00 czasu polskiego rozpoczął się kolejny panel na D23 Expo poświęcony marce Star Wars. Dzięki twitterowym relacjom uczestników (żaden stream z wydarzenia niestety nie został udostępniony) możemy przyjrzeć się nowemu plakatowi finału sagi Skywalkerów, który ukazuje Rey i Kylo Rena w trakcie starcia, a nad nimi majaczącą twarz Imperatora Palpatine’a! To zdecydowanie najbardziej epicka rzecz, jaką dziś zobaczycie.

The-Rise-of-Skywalker-poster-full-D23

Uczestnicy konferencji przekazują jeszcze bardziej interesujące rzeczy na temat głównej bohaterki Trylogii Sequeli. Według relacji Brandona Davisa, Rey na nowych materiałach ma trzymać w dłoniach czerwony miecz świetlny, który w pewnym momencie rozkłada się na dwa oddzielne miecze, a ubrana jest w czarne szaty… Czy to oznacza, że protagonistka przejdzie na Ciemną stronę? Czas pokaże, teraz możemy tylko spekulować.

Wciąż będziemy śledzić informacje na bieżąco, więc koniecznie nas dziś śledźcie!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.