Seriale

Mamy zwiastun „The Mandalorian”!

The-Mandalorian-trailer

Dziś w nocy czasu środkowoeuropejskiego pojawił się w końcu wyczekiwany zwiastun The Mandalorian, który zaprezentowano na konferencji D23 i później opublikowano w sieci.

Trailer jest mieszanką zupełnie nowych fragmentów serialu, jak i ukazanych już urywków ze Star Wars Celebration. Jedno jest pewne – seria od Jona Favreau prezentuje się wybornie i osobiście nie mogę się doczekać, aż będziemy mogli zobaczyć ją na własne oczy.

The Mandalorian zadebiutuje w ramach platformy streamingowej Dinsey+ już 12 listopada. Choć sama usługa nie pojawi się na razie w Polsce (ani praktycznie nigdzie poza USA), to w sieci pojawiły się bardzo ciekawe przecieki, sugerujące, że w Niemczech serial o Mandalorianinie będzie dostępny za pośrednictwem kanału Disney Channel. Czy jest szansa, że tak samo będzie u nas? Czas pokaże.

The-Mandalorian-conf

Wygląda na to, że Disney zdaje sobie sprawę z tego, iż ogromna część fandomu spoza USA byłaby zawiedziona, gdyby musiała czekać miesiącami i latami na start usługi streamingowej, by obejrzeć wyczekiwaną produkcję. Miejmy nadzieję, że plotki się potwierdzą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.