Seriale

Mamy zwiastun “The Mandalorian”!

The-Mandalorian-trailer

Dziś w nocy czasu środkowoeuropejskiego pojawił się w końcu wyczekiwany zwiastun The Mandalorian, który zaprezentowano na konferencji D23 i później opublikowano w sieci.

Trailer jest mieszanką zupełnie nowych fragmentów serialu, jak i ukazanych już urywków ze Star Wars Celebration. Jedno jest pewne – seria od Jona Favreau prezentuje się wybornie i osobiście nie mogę się doczekać, aż będziemy mogli zobaczyć ją na własne oczy.

The Mandalorian zadebiutuje w ramach platformy streamingowej Dinsey+ już 12 listopada. Choć sama usługa nie pojawi się na razie w Polsce (ani praktycznie nigdzie poza USA), to w sieci pojawiły się bardzo ciekawe przecieki, sugerujące, że w Niemczech serial o Mandalorianinie będzie dostępny za pośrednictwem kanału Disney Channel. Czy jest szansa, że tak samo będzie u nas? Czas pokaże.

The-Mandalorian-conf

Wygląda na to, że Disney zdaje sobie sprawę z tego, iż ogromna część fandomu spoza USA byłaby zawiedziona, gdyby musiała czekać miesiącami i latami na start usługi streamingowej, by obejrzeć wyczekiwaną produkcję. Miejmy nadzieję, że plotki się potwierdzą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.