Seriale

Serial o Obi-Wanie OFICJALNIE potwierdzony!

star-wars-ewan-mcgregor-obi-wan-kenobi-Disney+

W końcu stało się to, na co wszyscy z wytęsknieniem czekaliśmy – po latach domysłów, plotek i przecieków przyszedł dzień, w którym oficjalnie potwierdzono powstanie nowej produkcji o Obi-Wanie Kenobim!

Na D23 Expo, które odbywa się w ten weekend, szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, oficjalnie potwierdziła, że seria o brodatym mistrzu Jedi jest w produkcji. Na scenie towarzyszył jej sam Ewan McGregor, mający oczywiście wcielić się w tytułowego bohatera.

Udostępniono także oś czasu Gwiezdnych Wojen, gdzie zaznaczono okres, w jakim zapowiedziany serial ma zostać osadzony. Przedstawione w nim wydarzenia mają rozgrywać się pomiędzy tymi znanymi z początkowych sekwencji spin-offu Han Solo a serialem Star Wars: Rebelianci.

Star-Wars-Timeline

Na ogłoszenie jakiejkolwiek daty premiery jest zbyt wcześnie, ale wiemy już, że scenariusz jest gotowy, a zdjęcia mają rozpocząć się w 2020 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.