Filmy

Mroczna Rey to kolejna wizja Mocy? Niejasny przekaz z oficjalnych źródeł

Dark-Side-Rey-Fanart
Autor oryginalnej grafiki: punmagneto

Nadal nie cichną echa po dość szokujących rewelacjach, jakie dotarły do nas po wczorajszym pokazie filmu Skywalker. Odrodzenie. W ich sprawie wypowiedziała się także oficjalna strona StarWars.com.

Przede wszystkim, artykuł potwierdza obecność scen z materiału filmowego, o których wspominali widzowie panelu, więc nie jest to żadne zbiorowe rozsiewanie nieprawdziwych informacji, gdybyście jeszcze mieli wątpliwości.

To, co jednak najciekawsze, to słowa z końca artykułu, w którym autor wspomina, że mroczna Rey z podwójnym czerwonym mieczem jest wizją… Czy raczej wspominał, bo po około godzinie od publikacji artykuł edytowano i zamieniono słowo „wizja” na „widok”.

rey-vision
Tak opis wyglądał wcześniej, teraz zamiast słowa „vision” widnieje „sight”

Czyżby Lucasfilm pospieszył się z wyjaśnieniem, które oficjalnie miało pojawić się dopiero po poniedziałkowej ogólnodostępnej premierze materiału (albo wcale), czy też była to zwyczajna pomyłka i po cichu usunięto błąd? Raczej obstawiałbym to pierwsze. Nadal jednak możemy spekulować, przez co (lub przez kogo) wizja została spowodowana i jakie będzie miała znaczenie dla fabuły.

cast-the-rise-of-skywalker-d23

W trakcie konferencji na D23 na temat swojej postaci wypowiedziała się Keri Russell. Amerykańska aktorka wciela się w najnowszym epizodzie w postać Zorii Bliss. Jak zdradziła na pokazie, zakochała się w stroju swojej bohaterki, zwłaszcza w hełmie. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Zorii jest „fajną, ale podejrzaną bohaterką”, która jest starą przyjaciółką Poe Damerona.

Śledźcie nas codziennie, jeśli chcecie być na bieżąco w kwestii newsów z The Rise of Skywalker i innych produkcji ze świata Star Wars!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.