Filmy

Może powstać prequel o wspólnej przeszłości Poe Damerona i Zorii Bliss

star-wars-the-rise-of-skywalker-poster-keri-russell-oscar-isaac

Z D23 dotarły do nas nie tylko oficjalne zapowiedzi kolejnych projektów osadzonych w świecie Star Wars, ich zwiastuny i daty premier, ale też kolejne szczegóły dotyczące przede wszystkim Epizodu IX oraz, co za tym idzie, sugestie, że w planach mogą być jeszcze inne tytuły powiązane z bohaterami finału sagi Skywalkerów.

Gdy wszyscy ekscytują się perspektywą mrocznej Rey ujawnionej w zaprezentowanym na imprezie materiale, również inne postaci występujące w nowej trylogii wydają się zasługiwać na uwagę. W przeprowadzanym przez Variety wywiadzie Keri Russell i Oscar Isaac mieli okazję ujawnić co nieco na temat swoich bohaterów oraz ich relacji, a także odpowiedzieć na pytanie o potencjalny prequel z ich udziałem.

Aktor wcielający w Poe Damerona powiedział:

„Jest teraz liderem Ruchu Oporu i myślę, że nauczył się kilku lekcji, ale wciąż ma w sobie tego ducha buntownika.”

Od Keri Russell natomiast dowiedzieliśmy się o jej bohaterce, że:

„Ma burzliwą przeszłość i trochę wątpliwą moralność, ale jest starą znajomą Poe. Jej pojawienie się służy po części pokazaniu w bardzo intymny sposób jego przeszłości.”

Oscar Isaac dodał:

„W postaci Zorii niesamowite jest to, że daje możliwość zobaczenia, jak to jest być kimś, kto nie jest koniecznie po którejkolwiek ze stron, gdy mówimy o walce Ruchu Oporu i Najwyższego Porządku, ale po prostu żyje w tym świecie. To jedna z osób, na których życia wszystko to jakoś wpływa.”

Artyści zapytani, czy mimo że The Rise of Skywalker będzie zakończeniem sagi Gwiezdnych wojen, istnieje szansa, że widzowie zobaczą jeszcze Poe Damerona oraz Zorri Bliss – na przykład w prequelu, który pokazałby ich wspólną przeszłość – stwierdzili:

„Jeśli ludzie będą chcieli więcej, może będziemy musieli im coś dać.”

Biorąc pod uwagę, że mamy już precedensy – na Disney+ w najbliższych latach zobaczymy seriale o Obi-Wanie i Cassianie Andorze, bohaterach przedstawionych wcześniej w filmach – oraz różne plotki, według których powstać miał między innymi projekt poświęcony postaci Oscara Isaaca, nie możemy wykluczyć, że być może wkrótce dowiemy się, iż Lucasfilm wyprodukuje tytuł skupiony na Poe Dameronie i Zorii Bliss.

Film Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.