Seriale

Nadchodzący sezon zakończy „Wojny klonów”, ale niekoniecznie historię Ahsoki

star-wars-the-clone-wars-poster

Już w lutym przyszłego roku animowany serial Star Wars: The Clone Wars doczeka się kolejnego sezonu, mającego kontynuować i dociągnąć do końca wątki, których nie udało się domknąć, kiedy dobrych kilka lat temu zaniechano produkcję. Dla wielu fanów fakt, że po nadciągającej kontynuacji Lucasfilm nie wróci już do tego tytułu, może być rozczarowujący, jednak nie należy liczyć na nic poza zbliżającym się zakończeniem.

W wywiadzie dla IGN potwierdził to sam twórca serialu, Dave Filoni:

„Już czas zakończyć ten rozdział. To koniec Wojen klonów, co zrozumiecie, kiedy go zobaczycie.”

Co jednak ciekawe, Filoni nie wyklucza, że w przyszłości jeszcze poznamy dalsze losy postaci, które animowany serial przedstawił, na przykład Ahsoki Tano:

„Ale to nie znaczy, że nie zrodzą się z tego inne ekscytujące projekty. Uwielbiam fakt, że ludzie tak pokochali postaci, a niektóre z nich przecież wcale nie muszą odchodzić. Jest więcej historii do opowiedzenia. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.”

Twórca Wojen klonów nie wyklucza nawet, że wspomniana bohaterka mogłaby, podobnie jak na przykład Obi-Wan Kenobi, doczekać się własnego serialu live action na Disney+, choć przyznaje, że sam różne formy przekazywania opowieści traktuje w zasadzie jednakowo.

Oczywiście nie należy w tej chwili doszukiwać się w tym żadnych sugestii – Lucasfilm rzecz jasna może planować kolejny projekt (być może i aktorski serial) o Ahsoce nawet w tej chwili, ale absolutnie nie można niczego podobnego zakładać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.