Filmy

Zobaczcie zdjęcia Jet Troopera z „The Rise of Skywalker”

jet-trooper-tall-A

Poruszenie i ogrom dyskusji, jakie wywołał zwiastun Skywalker. Odrodzenie opublikowany w trakcie D23 Expo, sprawiły, że niemal bez echa przeszła inna ciekawa rewelacja, a mianowicie fakt ujawnienia na tej samej imprezie nowego typu szturmowców, mających pojawić się w filmie J.J. Abramsa.

Jak pisze oficjalna strona StarWars.com, nowy typ żołdaków Najwyższego Porządku nosi nazwę Jet Trooper i, jak łatwo możecie się domyślić, ich charakterystyczną cechą jest zdolność latania, co umożliwiają im plecaki odrzutowe.

Z opisu dowiadujemy się także, że Jet Trooper łączy w sobie design oparty o prace legendarnego rysownika Ralpha McQuarriego oraz wygląd Death Trooperów, których fani znają ze spin-offu Łotr 1.

Wspomniany wcześniej plecak odrzutowy jest dość wyjątkowy, jeśli chodzi o tego typu sprzęty w świecie Gwiezdnych Wojen, ponieważ nie jest on oddzielnym elementem ekwipunku, lecz integralną częścią pancerza szturmowca (w przeciwieństwie do tych, z których korzystali choćby Mandalorianie). Podobno obecność plecaka wpłynęła na spójność całego kostiumu tak mocno, że aktorzy przebierający się w ów strój na planie musieli być w nim zamykani za pomocą śrub… To dopiero poświęcenie.

Zdjęcia obejrzycie poniżej:

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w polskich kinach 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.