Gry

Być może dostaniemy zawartość z „Jedi: Fallen Order” w „Battlefront II”

jedi-fallen-order-jfo-battlefront-2.jpg

Wkrótce startuje seria komiksowa Dark Temple, wprowadzająca do gry Star Wars Jedi: Fallen Order, której fragment pojawił się niedawno na głównej stronie StarWars.com. Do premiery pierwszej kanonicznej gry z rozbudowaną historią dla jednego gracza pozostało z kolei już tylko 2,5 miesiąca i, jak się okazuje, może to nie być jedyny tytuł, w którym spotkamy nowych bohaterów.

Według dyrektora projektowego Battlefronta IIDennisa Brännvalla – nie jest wykluczone, że postaci z Upadłego zakonu pojawią się w strzelance od DICE. Jak zdradził w wywiadzie dla serwisu GameReactor

„Chcemy mieć pewność, że kiedy Fallen Order się ukaże, [Respawn – przyp. red.] odpowiednio i na swój sposób wprowadzi nowych bohaterów oraz opowiadaną historię. Chcemy odstąpić im trochę pola, ale nie wykluczamy, że jakaś postać lub żołnierz zawita kiedyś do naszej gry.”

W tym roku pozostaje nam czekać głównie na aktualizację związaną z The Rise of Skywalker, choć to niejedyna atrakcja, jaką twórcy dla nas przewidzieli. Miejmy nadzieję, że zapowiadany dalszy rozwój gry sprawi, iż otrzymamy zawartość z Jedi: Fallen Order (którego premierę wyznaczono na 15 listopada) oraz pozostałych dzieł z uniwersum, chociażby z Łotra 1.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.