Saga Star Wars

Kathleen Kennedy uwielbia reakcje i krytykę ze strony fanów Star Wars

star-wars-the-rise-of-skywalker-poster-kathleen-kennedy

Choć fani Gwiezdnych Wojen, którym akurat coś się nie podoba, to prawdopodobnie jedno z najmniej przyjemnych zjawisk na świecie, oczywiście zawsze przynajmniej część z nich ma do przekazania coś sensownego. Dlatego też, jak przyznała w wywiadzie udzielonym Yahoo Finance, szefowa Lucasfilmu bardzo ceni sobie wszystkie reakcje ze strony odbiorców.

„Uwielbiam poznawać opinie – szczerze mówiąc, również te krytyczne. Jesteśmy dokładnie tacy, jak fani, staramy się dowiedzieć, co jest fajne, co dobrze rezonuje z widzami, jak solidnie opowiadać nasze historie.”

I mimo że zajmowanie się losem sagi Star Wars po przejęciu marki przez Disneya na pewno przysporzyło Kathleen Kennedy sporo problemów, a ich częścią mogli bywać niezbyt zadowoleni fani, za najszczęśliwszy moment w swojej karierze wciąż uważa ten:

„Kiedy George poprosił mnie o przejęcie wytwórni i musieliśmy wymyślić, jaki miał być kolejny film.”

Dzięki rządom Kennedy zobaczyliśmy jak dotąd już cztery nowe filmy z uniwersum Gwiezdnych Wojen – dwa epizody wielkiej sagi oraz dwa spin-offy – z których, nawiasem mówiąc, tylko jeden okazał się finansową klapą, podczas gdy pozostałe cieszyły się naprawdę ogromnymi sukcesami. Na swoją premierę natomiast czekają obecnie The Rise of Skywalker, stanowiący zamknięcie głównej serii filmowej, oraz pierwszy serial aktorski z akcją osadzoną w odległej galaktyce – The Mandalorian. W najbliższych latach zadebiutują również: zakończenie animowanych Wojen klonów, serial live-action o Cassianie Andorze z Łotra 1, serial aktorski o Obi-Wanie Kenobim oraz dwie kinowe trylogie (jedna twórców Gry o tron i druga Riana Johnsona).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.