Saga Star Wars

J.J. Abrams twierdzi, że „Ostatni Jedi” nie wpłynął negatywnie na plany dotyczące „Skywalker. Odrodzenie”

TLJ-TRoS-JJ-Abrams

Niezależnie od tego, co sądzicie o Ostatnim Jedi w reżyserii Riana Johnsona, z pewnością zgodzicie się, że film wprowadził całkiem sporą ilość twistów fabularnych (na czele ze śmiercią Najwyższego przywódcy Snoke’a i heroicznym poświęceniem Luke’a Skywalkera), które bez wątpienia wpłyną na kształt finału całej sagi Skywalkerów. Jak jednak twierdzi J.J. Abrams, to, co z perspektywy części widzów wydawało się postawieniem wszystkiego na głowie, w rzeczywistości nie miało wpływu na pierwotne plany dotyczące The Rise of Skywalker.

W przeprowadzonej podczas D23 Expo rozmowie z magazynem ET Canada Abrams powiedział:

„Historia, którą opowiadamy, którą zaczęliśmy konstruować wraz z Przebudzeniem Mocy, mogła być opowiedziana dalej. Epizod VIII tak naprawdę nie wpłynął negatywnie na nic, o czym wcześniej myśleliśmy. Co jednak jest fajne w naszym filmie, to fakt, że wszyscy ci bohaterowie są teraz razem i wspólnie przeżywają tę przygodę. Jest to coś, co od samego początku najbardziej mnie ekscytowało – interakcje pomiędzy postaciami, które nasi niesamowici aktorzy odgrywają w ramach trzymającej w napięciu przygody. Oglądanie całej grupy razem było dla mnie najfajniejsze.”

Zobaczenie wszystkich najważniejszych bohaterów na wspólnej misji rzeczywiście będzie miłą odmianą i interesującym zabiegiem fabularnym, na który osobiście bardzo czekam.

Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje w polskich kinach 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.