Gwiezdne Wojny - Historie

W „Hanie Solo” niemal pojawił się brat Lando Calrissiana

lando-calrissian-solo-a-star-wars-story

Już ponad rok minął od kinowej premiery przygód młodych Hana Solo i Lando Calrissiana. Mimo to, od czasu do czasu nadal dowiadujemy się różnych ciekawostek na temat produkcji filmu, których nie szczędzi w szczególności scenarzysta Jon Kasdan.

Niedawno Jon został zapytany na Twitterze o jedną z niewidzianych w ostatecznej wersji filmu postaci, która pojawiła się w książce z naklejkami promującej Solo: A Star Wars Story. Odpowiedź była dość zaskakująca…

„Korso. Mięśniak z ekipy Becketta, który ginie w bitwie na Mimban, krótko po awaryjnym lądowaniu. Korso pojawiał się w każdej wersji scenariusza (włączając w to wczesne, w których był starszym bratem Lando) i każdej wersji filmu, do czasu, aż usunęliśmy go, by uprościć fabułę.”

Faktycznie, postać ta pojawia się w jednej z usuniętych scen przedstawiających rozszerzoną wersję batalii. Nie dziwne jednak, że został z filmu wymazany – jego rola była nieznaczna i nie miała żadnego wpływu na wydarzenia. O wiele ciekawiej za to prezentują się wieści o tym, że mógł on być bratem Calrissiana. Z pewnością miałoby to wpływ na postać Lando i jego relację z pozostałymi bohaterami, zwłaszcza, jeśli podtrzymano by fakt jego służby w imperialnym wojsku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.