Gry

„Jedi Outcast” i „Jedi Academy” trafią na konsole PS4 i Nintendo Switch

katarn-jedi-outcast

Fani Kyle’a Katarna i klasycznych gwiezdnowojennych gier z serii Jedi Knight mogą powoli rozgrzewać swoje kontrolery. Okazuje się bowiem, że dwie najbardziej znane odsłony cyklu trafią na konsole PS4 i Nintendo Switch.

Pierwszeństwo otrzyma konsola Nintendo. Już 24 września ukaże się na niej trzecia odsłona cyklu, czyli Jedi Outcast, którą dla Was recenzowaliśmy i uznaliśmy za najlepszy tytuł w serii. Kontynuacja tytułu, czyli Jedi Academy, ukaże się na początku przyszłego roku. Póki co nie znamy planów dotyczących wydania obu produkcji na konsoli Sony, możemy jednak spodziewać się, że nastąpi to niebawem.

Zapowiada się naprawdę dobry czas dla fanów elektronicznej rozgrywki sygnowanej logiem Gwiezdnych Wojen. Oprócz wspomnianych wyżej tytułów, 15 listopada ukaże się Jedi: Fallen Order, a do końca roku możemy spodziewać się masy nowej zawartości do Battlefronta II. Z kolei w przyszłym roku czeka nas premiera Lego Star Wars: The Skywalker Saga.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.