Książki i komiksy

Snoke i Kylo Ren odwiedzają Dagobah w nowym komiksie z „Age of Resistance”

aor-snoke-kylo-dagobah

Snoke jest bez wątpienia jedną z bardziej tajemniczych postaci uniwersum Gwiezdnych Wojen. Z powodu jego śmierci w Ostatnim Jedi raczej nie możemy się spodziewać, że filmy zdradzą nam więcej o jego wcześniejszym życiu. Na szczęście z pomocą przychodzą komiksy.

Oficjalna strona Star Wars opublikowała niedawno zapowiedź komiksu z cyklu Age of Resistance, który poświęcony będzie postaci Snoke’a. Akcja zeszytu ma dziać się na początku szkolenia Kylo Rena przez Najwyższego Wodza. Mistrz i jego nowy uczeń udają się na znaną z Imperium kontratakuje planetę Dagobah (miejsce ukrycia mistrza Yody), gdzie Kylo wkracza do jaskini Ciemnej strony i, niczym Luke, mierzy się ze swoim największym strachem, czyli mistrzem Skywalkerem.

(kliknij strzałkę w prawo, żeby zobaczyć kolejną stronę komiksu)

https://www.instagram.com/p/B2ANtl9BZNC/

Zeszyt zapowiada się niezwykle ciekawie. Poza rozwinięciem postaci Snoke’a, cieszy też coraz chętniejsze sięganie po początki Bena Solo jako Kylo Rena – czy to w tym komiksie, czy w nadchodzącej w grudniu miniserii The Rise of Kylo Ren. Ponadto antologia Age of Resistance prezentuje póki co fenomenalny poziom i o spadku formy twórców nie powinno być mowy.

Komiks Age of Resistance: Snoke autorstwa Toma Taylora, zilustrowany przez Leonarda Kirka, zadebiutuje na rynku już 11 września.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.