Saga Star Wars

Disney anulował panel dyskusyjny z McDiarmidem i Christensenem

IMG_20190909_192320

Do dość ciekawego zdarzenia doszło podczas konwentu FanX w Salt Lake City. Praktycznie na ostatnią chwilę anulowano panel, w którym mieli wziąć udział Ian McDiarmid oraz Hayden Christensen, czyli odtwórcy ról Imperatora Palpatine’a i Anakina Skywalkera.

Zmiana została rzekomo wymuszona przez Disney. I o ile nie dziwi taki zabieg z uwagi na McDiarmida, który powróci w The Rise of Skywalker do swojej roli, tak usunięcie z panelu Haydena zaczęło rodzić wiele plotek. Głoszą one, jakoby właściciele marki chcieli uniknąć potencjalnych spoilerów, które mogliby zdradzić obecni na panelu aktorzy – chociażby ujawnienia pojawienia się w Epizodzie IX postaci Anakina, a w zasadzie jego ducha Mocy.

Prawdopodobnie coś rzeczywiście jest na rzeczy. I nie chodzi tylko o bardzo logiczne i możliwe pojawienie się Anakina w finale sagi, ale też o ostanią działalność obu aktorów, bowiem kilka dni temu obaj panowie odwiedzili jeden z dziecięcych szpitali w Salt Lake City. Niby to zwykła akcja charytatywna, ale jednak ich wspólne pojawienie się po tylu latach może wydawać się nieco dziwne.

Czy faktycznie jeszcze raz ujrzymy Haydena jako Anakina na wielkim ekranie? O tym przekonamy się 19 grudnia, kiedy swoją premierę będzie miał Skywalker. Odrodzenie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.