Seriale

„The Mandalorian” – Dave Filoni zapowiedział pojawienie się postaci z seriali animowanych?

swr-s3-hera_-ezra_-sabine_-zeb

W publikowanych niedawno artykułach na łamach Entertainment Weekly, jakie pojawiały się w ramach promocji nadchodzącego The Mandalorian, ukazał się wywiad ze współproducentem i reżyserem serialu, Dave’em Filonim. Twórca opowiedział w nim o swoich odczuciach względem pracy nad produkcją na platformę Dinsey+, dzieląc się przy tym czymś, co może sugerować pojawienie się w niej postaci znanych z wcześniej powstałych animacji.

Fragment wspomnianej wypowiedzi brzmi następująco:

„Zobaczenie na planie postaci, którą się napisało, chodzącej i rozmawiającej z tobą w pełnym kostiumie, to wspaniałe uczucie.”

Nie byłoby w tym zdaniu nic dziwnego ani zaskakującego, gdyby nie fakt, że Filoni nie napisał ani skrawka scenariusza i nie miał wpływu na kształt żadnej postaci z The Mandalorian. Pierwszym, co się w takim wypadku nasuwa na myśl, jest pojawienie się w serii live-action bohatera znanego z Wojen klonów lub Rebeliantów, przy których Dave pracował już znacznie aktywniej.

Nie jest to pierwszy raz, gdy do sieci trafiają sugestie odnośnie zawarcia w serialu aktorskim postaci z animacji. Jeszcze w ubiegłym roku donosiliśmy chociażby o możliwości pojawienia się Sabine Wren – mandaloriańskiej członkini załogi Ducha z Rebeliantów.

Od 12 listopada amerykańscy fani będą mieli szansę przekonać się, ile prawdy tkwi w tych domysłach, ponieważ wtedy na rynku zadebiutuje Disney+, a wraz z nim The Mandalorian. Nadal nie wiemy, kiedy platforma i serial ukażą się w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.