Gry

Nowe szczegóły dotyczące „The Art of Jedi: Fallen Order”

art-of-jedi-fallen-order.jpg

Przy okazji tegorocznego Star Wars Celebration zapowiedziano album The Art of Jedi: Fallen Order, który ma być zbiorem grafik koncepcyjnych, zapisem procesu kreatywnego stojącego za grą oraz historią powstawania tytułu opatrzoną komentarzem twórców. W ostatnich dniach poznaliśmy szczegóły wydania.

Publikacja będzie dostępna w dwóch edycjach – standardowej, kosztującej $39,99, oraz limitowanej, którą wyceniono na $79,99. Edycja limitowana będzie wyróżniać się inną okładką, kolekcją litografii oraz specjalnym futerałem mającym przypominać stare księgi Jedi.

art-of-jedi-fallen-order-limited.jpg

Ponadto podzielono się przykładowymi grafikami, które znajdą się w albumie, przedstawiającymi znane z pokazów rozgrywki i zwiastunów elementy gry.

art-of-jedi-fallen-order-conceptsart-of-jedi-fallen-order-cal-kestis

Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się za to okładka edycji standardowej. W oczy od razu rzuca się miejsce odwiedzane przez protagonistę gry, które może budzić skojarzenia ze znanym m.in. z Rebeliantów Malachorem. Czyżbyśmy mieli zawitać do tej samej lub nowej świątyni Sithów?

art-of-jedi-fallen-order-cover

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order na komputerach PC oraz konsolach Xbox One PlayStation 4 została wyznaczona na 15 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.