Seriale

Jon Favreau wyreżyseruje jeden z odcinków 2. sezonu „The Mandalorian”

d23-the-mandalorian-poster-tall-A.jpg

Wyczekiwany przez fanów 1. sezon The Mandalorian nie pojawił się jeszcze na małych ekranach, a w mediach branżowych już toczą się rozmowy o kolejnym. Producent wykonawczy i scenarzysta serii, Jon Favreau, w wywiadzie dla Entertainment Weekly zakomunikował, że ma nawet zamiar wyreżyserować jeden z odcinków 2. sezonu.

Jak powiedział:

„Pracujemy nad sezonem 2., piszemy, przygotowujemy reżyserów, wśród których będę również ja. Nie miałem takiej szansy przy poprzednim sezonie, ponieważ byłem zajęty Królem Lwem. Tym razem zajmę się jednym z odcinków.”

O jakość reżyserii wspomnianego epizodu w żadnym wypadku nie powinniśmy się martwić – Favreau ma na swoim koncie całkiem pokaźną ilość wyreżyserowanych produkcji, które oceniane są dziś bardzo pozytywnie (m.in. dwie części filmów o Iron Manie, Księgę Dżungli i najnowszego Króla Lwa).

Póki co jednak wciąż czekamy na 1. sezon The Mandalorian. Serial zadebiutuje wraz z platformą Disney+ 12 listopada, lecz polscy widzowie wciąż muszą liczyć na ujawnienie jakichkolwiek informacji o publikacji usługi i serii w naszym kraju.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.