Wydarzenia

Darmowy trial Disney+ wystartował testowo w Holandii

Disney-Plus-testy-Holandia

Mieszkańcy Holandii zdecydowanie mają się z czego cieszyć – w ich kraju już teraz testowo udostępniono darmową wersję próbną platformy streamingowej Disney+, która, choć nie umożliwia jeszcze obejrzenia wyczekiwanego The Mandalorian, może pochwalić się pokaźną kolekcją produkcji spod szyldu Gwiezdnych Wojen i nie tylko.

Oficjalny start Disney+ wciąż zaplanowany jest na 12 listopada (w USA, Kanadzie i wspomnianej już Holandii), ale mieszkańcy tego ostatniego państwa od dwóch dni mogą cieszyć się pewnymi aspektami usługi. Bezpłatna wersja próbna umożliwia użytkownikom dostęp do wielu treści ze stajni Lucasfilm, Marvel Studios, Pixar, National Geographic i innych.

Zaraz po uruchomieniu usługi The Verge opublikowało obszerną recenzję Disney+, szczegółowo opisując całą zawartość, która jest obecnie dostępna dla subskrybentów z Holandii. Magazyn podsumował platformę Disneya jako „pustą, ale elegancką”, chwaląc prosty i przyjazny interfejs, pomimo znacznego braku treści, przynajmniej w porównaniu z konkurentami pokroju Netfliksa. Mimo wszystko holenderska wersja Disney+ zawiera całkiem imponującą kolekcję filmów i seriali.

Oprócz szerokiej gamy treści od samego Disneya i Pixara, Disney+ oferuje wszystkie (oprócz trzech ostatnich) filmy z Marvel Cinematic Universe. Co najważniejsze, dostępny jest również każdy film ze świata Star Wars, w tym Epizody I – VIII, a także spin-offy Łotr 1, Solo oraz pełnometrażówka Wojny klonów. The Verge wskazuje również, że Rogue One i The Last Jedi należą do wybranych filmów, które można obejrzeć w rozdzielczości 4K. Ponadto każdy film zawiera kolekcję dodatkowych materiałów.

To jednak nie koniec! Dodatkową zawartość spod znaku Star Wars stanowią seriale telewizyjne, takie jak Wojny klonów, Rebelianci, Ruch Oporu, The Freemaker Adventures i Lego Star Wars: All Stars. Co więcej, dostępna jest kolekcja szortów, takich jak Forces of Destiny, Lego Star Wars Droid Tales, The New Yoda Chronicles i wiele innych.

Mieszkańcy Polski i reszty świata muszą jeszcze trochę poczekać, mając nadzieję, że plany na uruchomienie Disney+ w pozostałych państwach zostaną niebawem zdradzone. USA, Kanada i Holandia doczekają się usługi 12 listopada, zaś Australia i Nowa Zelandia 19 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.