Seriale

[Plotka] Powstaje serialowa kontynuacja „Hana Solo” na Disney+

solo-a-star-wars-story-plotka-disney-plus

W ostatnich miesiącach sporą popularność zyskała akcja organizowana pod hashtagiem #MakeSolo2Happen, której celem, jak łatwo można się domyślić, było przekonanie włodarzy Disneya i Lucasfilmu do rozważenia stworzenia sequelu produkcji o młodym Hanie Solo. Jak się okazuje, coś w tej materii może być na rzeczy – jeśli wierzyć najnowszym plotkom, nie dostaniemy co prawda kontynuacji przygód głównych bohaterów, lecz serial o czarnych charakterach.

Przeciek pojawił się w sieci za sprawą redaktora serwisu Star Wars Unity, Jeremy’ego Conrada.

Jak pisze w swoim artykule:

„Choć prawdopodobnie nie zobaczymy kontynuacji historii Hana, słyszałem pogłoskę, że powstaje coś w rodzaju serii na Disney+ osadzonej po wydarzeniach z filmu. Zapewne nie dotyczyłaby ona Hana, Chewiego ani Lando; najprawdopodobniej będzie to jakaś seria o przestępczym półświatku, gdzie ważną rolę odegra Szkarłatny Świt i inni łajdacy.”

Historia skupiająca się na okresie bezpośrednio po wydarzeniach z Solo: A Star Wars Story mogłaby być całkiem interesująca. Niewykluczone również, że większą rolę mógłby tam odegrać Darth Maul, co wielu fanów zapewne przyjęłoby z radością.

Na tę chwilę zalecamy jednak traktować powyższe pogłoski z przymrużeniem oka – choć źródło wydaje się być wiarygodne, to wciąż są to tylko i wyłącznie niepotwierdzone przecieki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.